04.05.2006 22:42
care vrea sa infiintam un fanclub..si stie ce ne trebuie..si restu sa infiintam cei care stau aproape pe langa colentina adika( berceni..tei..pantelimon..salajan...floreasca...) cam asa ceva..ce ziceti ?
care vrea sa infiintam un fanclub..si stie ce ne trebuie..si restu sa infiintam cei care stau aproape pe langa colentina adika( berceni..tei..pantelimon..salajan...floreasca...) cam asa ceva..ce ziceti ?