FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FANCLUB

spre_2404.05.2006 22:42

care vrea sa infiintam un fanclub..si stie ce ne trebuie..si restu sa infiintam cei care stau aproape pe langa colentina adika( berceni..tei..pantelimon..salajan...floreasca...) cam asa ceva..ce ziceti ?