04.05.2006 11:49
Sondajul este destinat fanilor pentru parerea lor asupra competitiilor europene.
Sondajul este destinat fanilor pentru parerea lor asupra competitiilor europene.
da cu ce ocazie sa il completam? da vreun premiu ? :lol:
mi se pare o idee intersanta in ideea ca putem sa ne exprimam parerea despre competitiile europene,
adica dezacordul fata de formatul ligii campionilor de exemplu.
oricum nu le ia nimeni in consideratie....
Mdea prea multe echipe din est au ajuns prea departe trebuie schimbat formatul la Cupa UEFA.