Cand dau click pe
sau pe
ma duce pe prima pagina si nu pot sa dau quote sau reply! Dupa vreo 2-3 incercari merge!
E de la browserul meu sau .... ?
THX
Cand dau click pe
sau pe
ma duce pe prima pagina si nu pot sa dau quote sau reply! Dupa vreo 2-3 incercari merge!
E de la browserul meu sau .... ?
THX
cred ca e de la tine problema ca mie imi merge perfect :roll:
s-ar putea sa fie de la browser.eu folosesc opera si nu am probleme,iar cu IE la fel nu is probleme.
Eu folosesc Firefox. Nici o problema. Idem pentru Netscape si Mozilla !
Folosesc Firefox! Si cu internet explorer am aceeasi problema!
se pare ca netul tau are ceva
Netul meu nu are nimic:) Mai intru si pe alte forumuri facute in phpBB si nu am problema asta! In fine nu sta forumul din cauza mea ..doar ma gandeam ca se poate rezolva in vreun fel chestia asta!
Cand dau click pesau pe
ma duce pe prima pagina si nu pot sa dau quote sau reply! Dupa vreo 2-3 incercari merge!
E de la browserul meu sau .... ?
e browserul tau stricat ....
dai cu calcul pe geam poate merge dupa:P...lol joking:D
e de la brwoser sigur:)..reinstall sau bagati Mozilla Firefox