FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebare !!! Despre Quote sau Reply

cannavaro04.05.2006 11:12

Cand dau click pe icon_quote.gif sau pe reply.gif ma duce pe prima pagina si nu pot sa dau quote sau reply! Dupa vreo 2-3 incercari merge!

 

E de la browserul meu sau .... ?

 

THX

Ionut_stelistu04.05.2006 18:38

cred ca e de la tine problema ca mie imi merge perfect :roll:

alex ripper04.05.2006 18:42

s-ar putea sa fie de la browser.eu folosesc opera si nu am probleme,iar cu IE la fel nu is probleme.

Motanu D04.05.2006 18:50

Eu folosesc Firefox. Nici o problema. Idem pentru Netscape si Mozilla !

cannavaro04.05.2006 21:12

Folosesc Firefox! Si cu internet explorer am aceeasi problema!

Mirel_Radoi04.05.2006 21:13

se pare ca netul tau are ceva

cannavaro04.05.2006 21:36

Netul meu nu are nimic:) Mai intru si pe alte forumuri facute in phpBB si nu am problema asta! In fine nu sta forumul din cauza mea ..doar ma gandeam ca se poate rezolva in vreun fel chestia asta!

cyril_thereau18.01.2007 18:18
Cand dau click pe icon_quote.gif sau pe reply.gif ma duce pe prima pagina si nu pot sa dau quote sau reply! Dupa vreo 2-3 incercari merge!

 

E de la browserul meu sau .... ?

 

e browserul tau stricat ....

uZy | @nDr3i19.01.2007 01:39

dai cu calcul pe geam poate merge dupa:P...lol joking:D

 

e de la brwoser sigur:)..reinstall sau bagati Mozilla Firefox