FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Clubul Tricolorilor" - un site dedicat nationalei

CybDog02.05.2006 19:00

Salut! sunt Cybdog ! Remember me?

Am dat drumul la site-ul dedicat echipei nationale si am legat de el forumul deja existent.

 

Adresa site-ului este:

 

http://clubul-tricolorilor.tripod.com

 

Nu-i inca gata-gata, dar lucrez de zor la el.

Deocamdata merg pe o solutie gratuita, insa am sa-l transfer pe un domeniu propriu cat de curand.

 

41522578444552cd840bb3.gif

Nu uitati sa vizitati clubul tricolorilor!

 

Sanatate maxima!

Motanu D02.05.2006 20:07

Il recomand si eu ! 8) 8) 8)

Katau02.05.2006 20:10

e chiar reusit situ..pt unu in free..felicitari :lol:

CybDog02.05.2006 20:51

Baieti, multumesc pentru incurajari!

 

Orice trebuie sa aiba un inceput.

Sigur, e facut pe o solutie gratuita, atat site-ul cat si forumul.

Eu am sa incerc sa dezvolt intai ideea si proiectul, deoarece de echipa nationala nu prea se ocupa nimeni ( joaca rar, normal ). Daca treburile merg bine, promit sa fac din acest site unul "adevarat".

Deocamdata, bucuria mea cea mare este ca putem gasi un loc unde suporterii tuturor echipelor se pot strange in jurul Nationalei si pot discuta in forum fara patimi sau dusmanii, tanand cont doar de faptul ca iubesc fotbalul in primul rand!

 

Asadar, va invit pe toti sa va inscrieti intre membrii Clubului si va astept cat de curand la discutii!

 

Numai bine!

CybDog04.05.2006 14:30

Multumesc tuturor celor care viziteaza Clubul Tricolorilor.

Iata ca site-ul si forumul sunt recunoscute si de catre agentia de presa RGN (Romanian Global News Press ):

http://www.rgnpress.ro/content/view/13900//

 

PS: Ce nu se stie acolo este ca "grupul de romani" este de fapt un roman foarte singurel... :D

CybDog07.06.2006 13:19

Pe aceasta cale, doresc sa multumesc echipei de administrare a site-ului www.fcsteaua.ro pentru increderea acordata Clubului Tricolorilor si sa imi exprim recunostinta pentru superbul gest pe care l-au facut pentru Club.

 

Cu deosebita stima,

Mircea Visan

CybDog14.08.2006 01:58

Clubul Tricolorilor s-a imbracat in haine noi si s-a mutat la adresa http://www.clubul-tricolorilor.com .

 

Va invitam sa-l vizitati si de ce nu, sa deveniti membrii ai Clubului.

 

Cu multumiri!

Webmaster Clubul Tricolorilor