Este adevarat ? Gigi Becali a zis azi la stirile din sport ca vrea sa-ai aduca pe cei doi argentinieni de la Boca Juniors,campioana Argentinei.
Fiind un mare fan a lui BOCA consider ca cei doi jucatori vor aduce un stil Spectaculos Stelei.
Federico Insua (26 ani) - mijlocas central ofensiv.Senzational de tehnic poarta numarul 10 si face tot jocul la mijlocul terenului.A jucat si la Malaga acum cateva sezoane dar a plecat de acolo fiind nemultumit de pozitia pe care evolua (mij.defensiv)
Guillermo Barros Schelotto (33 ani) - atacant sau mijlocas lateral.Destul de batran pentru Steaua este insa un jucator cu mare experienta,un fel de Viorel Moldovan.
Nu stiu insa daca zvonul este adevarat in orice caz vreau sa aflu ce credeti despre aceste posibile achizitii...
