FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CHESTIONAR PENTRU DINAMOVISTI ADEVARATI

cANAL02.05.2006 16:21

Conducerea clubului Dinamo a realizt urmatorul chestionar pe care il va imparti la urmatoarea partida.

 

1)De douazeci si cati ani nu a mai batut Dinamo in Ghencea?

2)Care e echipa cu numele cel mai greu de pronuntat dintre toate care ne-au eliminat din cupele europene

3)Dupa M.Klein si Haldan cui ii v-a mai injecta Borcea "injectia letala de dinamovist"

4)In ce an a pierdut Dinamo cu 5-0 in fata Stelei?

5)Numiti un meci care nu a fost blatuit

6)Numiti un arbitru cu care nu am baut

7)Care este cel mai rusinos 4-5 din istoria clubului?

 

8)Care este cel mai potrivit detergent pentru stergerea petelor de pe cearsafurile de la Saftica?

9)Care va fii urmatorul campion olimpic la sticlism cognac-canoe si halbere?

10)Ce star porno ar trebui sa vina pentru a le ridica moralul jucatorilor?

 

 

 

Cel care va raspunde la toate intrebarile corect si va avea cele mai bune sugestii va fii rasplatit cu un loc de veci "in groapa"

felix4you200202.05.2006 20:24
Conducerea clubului Dinamo a realizt urmatorul chestionar pe care il va imparti la urmatoarea partida.

 

1)De douazeci si cati ani nu a mai batut Dinamo in Ghencea?

2)Care e echipa cu numele cel mai greu de pronuntat dintre toate care ne-au eliminat din cupele europene

3)Dupa M.Klein si Haldan cui ii v-a mai injecta Borcea "injectia letala de dinamovist"

4)In ce an a pierdut Dinamo cu 5-0 in fata Stelei?

5)Numiti un meci care nu a fost blatuit

6)Numiti un arbitru cu care nu am baut

7)Care este cel mai rusinos 4-5 din istoria clubului?

 

8)Care este cel mai potrivit detergent pentru stergerea petelor de pe cearsafurile de la Saftica?

9)Care va fii urmatorul campion olimpic la sticlism cognac-canoe si halbere?

10)Ce star porno ar trebui sa vina pentru a le ridica moralul jucatorilor?

 

 

 

Cel care  va raspunde la toate intrebarile corect si va avea cele mai bune sugestii va fii rasplatit cu un loc de veci "in groapa"

au uitat o intrebare ....

11. in ce an a pierdut Dinamo cu 5-0 de la sportul chiar in Stefan cel mare :lol: :wink:

antonika02.05.2006 21:35

hai ca asta a fost tare.... s-o pui si pe dinamoprostia sa vezi acolo reactii

Bogdan4Steaua02.05.2006 21:39

Discutati in topic-ul "galetusa adversarilor". Nu are rost sa deschidem topic-uri aiurea, mai ales daca nu se refera la echipa noastra.