Conducerea clubului Dinamo a realizt urmatorul chestionar pe care il va imparti la urmatoarea partida.
1)De douazeci si cati ani nu a mai batut Dinamo in Ghencea?
2)Care e echipa cu numele cel mai greu de pronuntat dintre toate care ne-au eliminat din cupele europene
3)Dupa M.Klein si Haldan cui ii v-a mai injecta Borcea "injectia letala de dinamovist"
4)In ce an a pierdut Dinamo cu 5-0 in fata Stelei?
5)Numiti un meci care nu a fost blatuit
6)Numiti un arbitru cu care nu am baut
7)Care este cel mai rusinos 4-5 din istoria clubului?
8)Care este cel mai potrivit detergent pentru stergerea petelor de pe cearsafurile de la Saftica?
9)Care va fii urmatorul campion olimpic la sticlism cognac-canoe si halbere?
10)Ce star porno ar trebui sa vina pentru a le ridica moralul jucatorilor?
Cel care va raspunde la toate intrebarile corect si va avea cele mai bune sugestii va fii rasplatit cu un loc de veci "in groapa"
