Am deschis acest topic deoarece incepand de miercuri, 3 mai, incepe Campionatul European UEFA Under-17, transmis de Eurosport. Acesta este un prilej foarte bun pentru a remarca anumiti jucatori de perspectiva care ar putea ajunge la Steaua. Le-as recomanda celor din conducerea Stelei sa fie cu ochii pe acest campionat, deoarece s-ar putea sa aiba surprize placute.
Propun urmatoarea desfasurare a topic-ului: voi posta in fiecare zi meciurile in cauza impreuna cu ora lor de desfasurare, iar apoi, cei care au vizionat respectivele partide sunt invitati sa nominalizeze/sa se pronunte asupra unor jucatori considerati promitatori.
Primele doua meciuri:
Belgia - Germania - miercuri, 3 mai, ora 18:00, Eurosport
Luxemburg - Spania - miercuri, 3 mai, ora 20:00, Eurosport
