FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pentru Fanii interesati << intrati aici!

wdmedia01.05.2006 22:29

Am observat ca multi sunt pasionati de Steaua si multi ori si-au deschis un forum sau un site al lor... pentru cei care vor un site asemanator cu cel al Stelei, din punct de vedere functional, adica sa puteti adauga stiri, imagini, forum, felicitari on-line etc, va propun oferta mea:

Site php cu sistem de administrare CMS

 

Avantaje:

- usor de actualizat (minime cunostinte de Microsoft Word)

- nu necesita cunostinte de programare

- poti adauga un nr nelimitat de pagini si imagini

- securizat si protejat cu parola

- multi user (poti crea mai multe conturi de administrare in cazul in care sunt mai multi care scriu sau administreaza site-ul, fiecare cu userul si parola sa)

- mesagerie interna

- forum

- felicitari on-line

- sectiune de News

- articole pe care le poti programa sa fie valabile de la 24 de ore sau mai mult dupa care dispar (doar vizitatorii nu le mai vad ele se ascund automat cand le expira timpul)

- formulare on-line etc

CEL MAI IMPORTANT COSTA DOAR 300 EURO (include 1 an hosting si inregistrare domeniu .ro ... pentru ce care nu detin)

 

pentru a citi oferta completa intra aici

 

http://wd-media.com/wdm/index.php?ro_promo

 

Nu pierde ocazia :roll:

DESIGN GRATUIT