01.05.2006 19:47
tare as fi curios de ce topicul "prosport trebuie sa isi cera scuze publik".
este un subiect proaspat si de actualitate si nu vad ce articol din regulament a fost incalcat prin postarea lui.
referitor la acel topic ....
ar trebui ca acelei fituici de 2 bani sa-i fie retrasa acreditarea la meciurile Stelei de acasa.
