FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

prosport trebuie sa isi cera scuze publik

cypryen2701.05.2006 18:32

Daca nu ati auzit cumva prosport un ziar care nu prea are ce face si jigneste echipa Steaua Bucuresti pt asi aduce mia multzi admiratori trebuie sa plakteaska pt limbajul folosit de acest autor care nu merita nici sai i se pronunte numele pt faptul ca a jignit o echipa ce a dus roamnia in europa mai mult ca echipa national de fotbal. asadar cineva sa ia masuri ca astfel de incompetentzi sa nu mai priveska meciurile Stelei.

antonika01.05.2006 19:13

e simplu, sa nu se mai cumpere ziarul lor... mai sunt multe ziare de sport

twist3r01.05.2006 19:27

este revoltator faptul ca in respectivul articol a caracterizat pe toti componentii echipei folosind jigniri grosolane si din care unele nici nu au legatura cu fotbalul. rusine prosport. eu unul nu mai pun mana veci pe aceasta fituica de jigniri. oare cate vieti ii trebuiesc domnului care a scris respectivul articol pentru a face cunoscut si respectat numele Romaniei in strainatate cum a facut-o Steaua si cum o va mai face si de acum incolo ?! inca o data .. rusine

Mirel_Radoi01.05.2006 19:34

ce nesimtiti!

doamneee cat tupeu!!