01.05.2006 09:40
Poze realizate de baietzi din muncii!!!Vreau sa pun si un film dar nush cum!



Poze realizate de baietzi din muncii!!!Vreau sa pun si un film dar nush cum!



mergi pe www.rapidshare.de dai browse si upload!



Apoi copiezi link-ul care ti-l dau ei si il postezi aici pe forum!
.....
:lol: :lol: :lol:
Pai si avatarul meu este antidinamo
Pai si avatarul meu este antidinamo
de unde le luati fratilor?
GOOGLE IT !!!..DOHHHH!!!...scrie pe google anti-Dinamo,sau orice si baga images!