FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poze ANTI dinam0

LeoKinG01.05.2006 09:40

Poze realizate de baietzi din muncii!!!Vreau sa pun si un film dar nush cum!

spa19991ip.jpg

spa20062uu.jpg

spa20088uk.jpg

cannavaro01.05.2006 18:45

mergi pe www.rapidshare.de dai browse si upload!

 

 

 

11111untitled5xr.jpg

 

111111118dw.jpg

 

rapid2tq.jpg

 

 

Apoi copiezi link-ul care ti-l dau ei si il postezi aici pe forum!

 

 

.....

:lol: :lol: :lol:

Ionut_stelistu02.05.2006 13:03

Pai si avatarul meu este antidinamo

cyril_thereau18.01.2007 18:20
Pai si avatarul meu este antidinamo

de unde le luati fratilor?

uZy | @nDr3i19.01.2007 01:38

GOOGLE IT !!!..DOHHHH!!!...scrie pe google anti-Dinamo,sau orice si baga images!