FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vot pe site-ul UEFA.

Virgil13.10.2004 17:01

Pe forumul site-ului oficial al Stelei,www.steauafc.ro,se afla deschis un topic prin care se poate vota pentru sansele fiecarei echipe intrate în faza grupelor Cupei UEFA.Echipa noastra care se afla în grupa B este creditata cu 12,02% sanse(pâna acum)si ocupa locul patru în optica celor care au votat.Cine doreste sa voteze pentru sansele Stelei poate sa o faca acum pentru a-i ridica cota."Razboiul" grupelor a început.Pe site deocamdata.

Atentie,trebuie sa votati 3 echipe simultan,pentru ca altfel votul nu se înregistreaza.