FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Mai e cazul sa ramana Zenga????

i^need^money13.10.2004 13:48

Zenga trebuie sa pleci!!

Virgil13.10.2004 14:16
Zenga trebuie sa pleci!!

 

Hai sa-l mai lasam vreo doua meciuri.Pe urma ori cu tunurile pe el...

Stelist_200417.10.2004 08:22

Nu mai ai de ce sa stai ! Cat a fost la inceput si au jucat bine erau antrenati de Piturca ... acum se vede ce bine ii antreneaza Zenga !