FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Interviu Nana Falemi

adeva03.05.2014 21:03

Nu stiu daca a mai fost postat aici, dar chiar daca a mai fost postat merita sa mai fie pus o data.

 

http://www.kmkz.ro/de-pe-teren/interviu-de...i-nana-ngassam/

 

Si trebuiesc citite neaparat si comentariile in care Falemi raspunde fiecarui comentator.

 

"Ideea e ca Steaua inseamna mai mult decat un joc de fotbal. Cand esti legitimat acolo, ai responsabilitati foarte mari si e bine sa tii seama de ele. Nu mai poti sa te scobesti in nas, cand mergi pe strada, nu mai poti sa bei in public, la fel ca alti oameni nu ai voie sa te imbraci neglijent sa te comporti anapoda, poate ca orice tanar in calduri :)) cand esti la Steaua trebuie sa fii exemplu in societate dupa, e treaba ta. Dar Steaua la asta te obliga! "

Asta e doar un citat din raspunsurile la comentarii.

 

Falemi, un stelist!