FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Propunere de obiecte marca Steaua?

steauafans.tk30.04.2006 01:38

D c nu faceti si voi ceva de jenul...pixuri, creioane, cd-uri si multe altele cu stema Stelei pe ea? :P ..ar fi superb

SebaS30.04.2006 07:30

Din pacate nu cred ca au voie sa foloseasca emblema Stelei pt produse destinate comercializarii. Doar FC Steaua ar voie sa o foloseasca.

Totusi niste steaguri ros-albastre de calitate ar fi chiar fain sa facem. Eu unul as cumpara :)

steauafans.tk30.04.2006 08:18

De ce nu?????....doar cei si ei permisiunea :lol: