30.04.2006 01:38
D c nu faceti si voi ceva de jenul...pixuri, creioane, cd-uri si multe altele cu stema Stelei pe ea?
..ar fi superb
D c nu faceti si voi ceva de jenul...pixuri, creioane, cd-uri si multe altele cu stema Stelei pe ea?
..ar fi superb
Din pacate nu cred ca au voie sa foloseasca emblema Stelei pt produse destinate comercializarii. Doar FC Steaua ar voie sa o foloseasca.
Totusi niste steaguri ros-albastre de calitate ar fi chiar fain sa facem. Eu unul as cumpara ![]()
De ce nu?????....doar cei si ei permisiunea :lol: