FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

goergescu

Arsenal1886Steaua194724.04.2014 11:55

Avertizat verbal pentru o serie de cuvinte gen "idiot,tampit etc" la adresa unor membrii ai peluzei (cei care au aruncat cu scaune la meciul cu dinamu) .

 

E prima abatere si la urmatoarea abatere de genul sanctiunea o sa fie mai dura.