24.04.2014 11:55
Avertizat verbal pentru o serie de cuvinte gen "idiot,tampit etc" la adresa unor membrii ai peluzei (cei care au aruncat cu scaune la meciul cu dinamu) .
E prima abatere si la urmatoarea abatere de genul sanctiunea o sa fie mai dura.
