FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Nu E zenga!

sly13.10.2004 13:11

Cred ca ne-au eliminat! Sa fac ceva pe experimentele lui Zenga! :?: :?: :?: Stie cineva rezultatul final?

Sa nu mai aud de Zenga!Nu am avut incredere in el de la inceput! Sensibilul.....mele! Se crede marele antrenor italian!O sa luam .ue fratilor sezonul asta!Sunt atat de suparat....ca mai bine ma abtin!

George Stan13.10.2004 13:13

Toti suntem oftikati dar hai sa ne abtinem de la jigniri. Va rog...