FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

lordsauron

Arsenal1886Steaua194715.04.2014 14:23

A folosit "regheton". Avertizat cu 10%. La urmatoarea abatere -> ban.

Arsenal1886Steaua194715.04.2014 15:27

Sorry.. nu m-am mai uitat daca e clona. E rezolvat acum :) .

 

LE: Vad ca e sters deja.