FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

edmond_dantes

choli11.04.2014 11:52

+10% si 30 de zile pentru jigniri si injurii repetate adresate altor utilizatori

Arsenal1886Steaua194721.07.2014 09:17

+10% si 7 zile pentru jigniri la adresa altui utilizator.

Arsenal1886Steaua194702.04.2015 11:07

Avertizment pentru limbaj inadecvat la adresa lui razvypitesti.

 

 

La prima abatere -> sanctiune cu ban pe o perioada limitata.

Azzido18.06.2015 07:46

pauza 30 zile pt

 

 

 

Moldoveanu' asta certat cu sapunul are mari probleme de relationare cu limba romana. Tu stii ce inseamna injuratura, mai paispe din carti? eu i-am dorit omului o vacanta, prin definitie nelimitata, la Auschwitz; unde vezi ca l-am injurat? In caz ca esti nitel gelos, iti promit ca-ti platesc eu o excursie in acelasi loc, incluzind in pachet gelul de dus Zyklon B. Sa faceti poze, nebunaticilor (in sens clinic)! astept sa vad inscriptii VPM in camera dusurilor
Azzido31.07.2015 19:37

ban permanent pt injurii si amenintari repetate

Azzido18.07.2016 18:51

ban permanent pt jigniri.