03.04.2014 07:24
Clona , trolling si off-topic.
Suspendat 7 zile momentan.
Clona , trolling si off-topic.
Suspendat 7 zile momentan.
+10% si previzualizare moderator pt 5 zile pt offtopic si jignirea lui ronnie
BAN nelimitat pentru mizeria legata de SUD Steaua.
Toronto, esti un idiot.
Azzido,
esti dur doctore. I-ai spus-o direct, fara sa-i dai timp sa ajunga singur la aceeasi concluzie. Poate ca e, poate ca nu e, dar eu cred ca uneori il mananca tare de tot in cur. Ce are curul cu capul, o sa te intrebi probabil. Pai are, ca daca te mananca in gaura aceea speciala, capul o ia razna. ![]()