FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SteauaToronto

Arsenal1886Steaua194703.04.2014 07:24

Clona , trolling si off-topic.

 

Suspendat 7 zile momentan.

choli16.06.2014 22:46

+10% si previzualizare moderator pt 5 zile pt offtopic si jignirea lui ronnie

choli17.06.2014 08:53

BAN nelimitat pentru mizeria legata de SUD Steaua.

Azzido17.06.2014 11:24

Toronto, esti un idiot.

Virgil23.06.2014 09:41

Azzido,

esti dur doctore. I-ai spus-o direct, fara sa-i dai timp sa ajunga singur la aceeasi concluzie. Poate ca e, poate ca nu e, dar eu cred ca uneori il mananca tare de tot in cur. Ce are curul cu capul, o sa te intrebi probabil. Pai are, ca daca te mananca in gaura aceea speciala, capul o ia razna. :beer2: