26.03.2014 22:49
Maximo - ban permanent pentru "la noi Peluza Nord e condusa de domnul parnaias inculpat ceafa lata si acolitii sai"
aviz celorlalti "ultrasi virtuali" care vor mai posta asemenea mizerii!
Maximo - ban permanent pentru "la noi Peluza Nord e condusa de domnul parnaias inculpat ceafa lata si acolitii sai"
aviz celorlalti "ultrasi virtuali" care vor mai posta asemenea mizerii!