FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Maximo

choli26.03.2014 22:49

Maximo - ban permanent pentru "la noi Peluza Nord e condusa de domnul parnaias inculpat ceafa lata si acolitii sai"

 

aviz celorlalti "ultrasi virtuali" care vor mai posta asemenea mizerii!