Nu inteleg de ce se discuta atat pe faza acelui offside. Echipa a dat inca 3 goluri si a avut inca 4-5 ocazii MARI de gol.
offsideul chiar nu a fost milimetric, cred ca era vreo juma de metru dar faza in sine a fost mai complicata, deviere cu capul la popa iar cornerul si devierea a fost pe partea opusa asistentului, si fiind corner era foarte mare aglomeratie in careu.
in toata prima repriza asistentul ala a avut o gramada de faze la care a ridicat offside, a mai gresit odata la una cand nu a fost, dar cred ca a avut 7-8 faze din care a gresit la 1-2 si alea la limita.
ne pierdem prea mult in discutia despre offside. Eu propun ca la urmatorul meci de acasa sa facem un banner sau ceva de genul pt piovaccari. Poate conducerea va face mai multe ca sa il tina. Desi aici sunt 2 aspecte.
primul, poate ca nu este efectiv posibil sa il tinem, si al 2lea .. poate ca nici nu se vrea sa il tinem. Si al 2lea aspect ar fi extrem de dureros !


