FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

promotie extraordinara!

axl2329.04.2006 14:14

ba, e promotie la murfatlar! MEGA sticla,MEGA oferta! 20% la suta gratis! MURFATLAR VINUL! iei una si iti da doo in aceleaeasi ambalaji! mama, ce m-am imbatat! respect Steaua, felicitarile mele! pe onoarea mea, meritam!

ce sa mai zic, am inceput cu 4 fundasi si am terminat cu noo, creca o fi siasta un nou record mondial! traisca berea! ca vinu e mai bun, urmatim-i sfatl, beti mulflatrar, e oferta belea, mai alesca asta mica e in bulgaria, ooo, sunt liber, ce mama dracu! respect Oli, ne-ai ummmplut de spume!