Dupa cum stim, Pintilii a luat un galben in meciul cu Gaz Metan. Comentaroul a spus ca va fi suspendat. Transfermarkt.de, ii da dreptate, insa atunci cand Reghe a fost intrebat a spus ca are doar 3 galbene. Lucru greu de crezut, el fiind mijlocas la inchidere, iar doua galbene sunt capatate doar in primul meci cu Astra(ironic face ca acesat sa fie considerat retur).Deci? Se poate lamuri problema aceasta? Exista posibilitatea ca el sa fie folosit la Navodari, iar dupa aceea meciul sa fie pierdut? Personal, cred ca nu, dar ar fi bine sa avem parte de o lamurire.
