FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Intrebare steag

Lilou02.03.2014 20:11

M-am decis sa fac un steag 2x2 dar am o problema.Imi tot iese steagul.Am vazut la steagurile mari ca sunt legate de teava dar nu imi dau seama cum.De exemplu: http://www.asromaultras.org/0708romamanu_DSC01604.JPG

Cum leg steagul de bat ca sa nu mai iasa?

besliud02.03.2014 21:00
M-am decis sa fac un steag 2x2 dar am o problema.Imi tot iese steagul.Am vazut la steagurile mari ca sunt legate de teava dar nu imi dau seama cum.De exemplu: http://www.asromaultras.org/0708romamanu_DSC01604.JPG

Cum leg steagul de bat ca sa nu mai iasa?

Treaba cu legatul este atunci cand ai tivul de la steag prea mare!

Lilou02.03.2014 21:14
Treaba cu legatul este atunci cand ai tivul de la steag prea mare!

Am teava si maxim 1 cm jumate "liber" in tiv..Tot prea mare?

smartapp.ro03.03.2014 10:56

Gaura in teava in 4 puncte (2 extreme + 2 mijloc), steag cu capse incadrat, si sistem de prindere cu "soricei".