FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concordia Chiajna - Steaua 1-4 (0-2)

Virgil19.02.2014 06:11

Luni, 24 februarie 2014, de la ora 19:30, pe cochetul stadion din Chiajna,

 

Concordia - Steaua

 

Meciul va fi transmis de Dolce Sport.

 

La interval de doar 10 zile cele doua echipe se reintalnesc, de data aceasta intr-o confruntare in deplasare pentru Steaua.

Vor reusi ros-albastrii acelasi joc bun si mai cu seama vor reusi sa marcheze iar de patru ori?

Probabil ca elevii lui Ionut Chirila vor aborda cu mai multa incredere partida si cu o mai mare reusita. Vom vedea. Steaua porneste insa favorita.

 

Pronostic Concordia - Steaua 2.

smartapp.ro19.02.2014 21:05

Iarasi Dolceeeee. De maine tin cu Botosani, asa vad si eu meciurile pe Digi.

alex47589122.02.2014 20:07

Bilete pt meci in sectorul oaspetilor, se pot achizitiona inainte de meci de la case sau altcumva, stie cineva? multumesc!

flavor flav23.02.2014 12:04
Bilete pt meci in sectorul oaspetilor, se pot achizitiona inainte de meci de la case sau altcumva, stie cineva? multumesc!

 

"Suporterii care vor să facă deplasarea la Chiajna iși pot rezerva bilete pentru partida de luni, 24 februarie, la magazinul suporterilor aflat in Carrefour Grand Arena Berceni. Prețul unui tichet este de 5 lei."

Textul este preluat de pe site-ul PN.

alex47589123.02.2014 12:44
"Suporterii care vor să facă deplasarea la Chiajna iși pot rezerva bilete pentru partida de luni, 24 februarie, la magazinul suporterilor aflat in Carrefour Grand Arena Berceni. Prețul unui tichet este de 5 lei."

Textul este preluat de pe site-ul PN.

 

Pentru cei din Peluza Nord banuiesc, adica membri cotizanti etc

Korado23.02.2014 14:11

Suntem obligati sa castigam din princina rezultatului inregistrat dintre Astra si Corona,sa ramanem la 3 puncte distanta....

Virgil23.02.2014 14:44

Suntem obligati sa castigam din pricina diferentei de valoare.

eMagic23.02.2014 14:58
Suntem obligati sa castigam din princina rezultatului inregistrat dintre Astra si Corona,sa ramanem la 3 puncte distanta....

 

Si pentru moral, inaintea derby-ului. Si am fi pe plus, comparativ cu Dinamo, care si-a luat-o acum 1 ora cu 2-1 de la Viitorul, pe teren propriu.

Al3xinho23.02.2014 19:49

Le dam peste 2 Goluri

dalexandru2023.02.2014 22:42

Nu ca as tine sa pierdem , dar, mi-ar conveni sa pierdem cu chiajna, sa fie concentrati cu Dinamo, si sa le dea vreo 6 goluri, decat sa obtina un rezultat atat de bun incat sa-si bata joc de derby.

 

eMagic23.02.2014 22:55
Nu ca as tine sa pierdem , dar, mi-ar conveni sa pierdem cu chiajna, sa fie concentrati cu Dinamo, si sa le dea vreo 6 goluri, decat sa obtina un rezultat atat de bun incat sa-si bata joc de derby.

 

Tinand cont de faptul ca a fost jale in stagiile de pregatire, chiar si cu inca o victorie la scor in fata Chiajnei, nu vor duce lipsa de concentrare jucatorii.

 

Eu unul sper ca batem Chiajna. Si pe Dinamo. Preferabil de 3 ori in urmatoarele 40 de zile.

xray24.02.2014 13:29

Ca naiba! Il da numai la DolceSport.

 

Stie cineva un link bun pt live TV la meciul asta?

Decy24.02.2014 15:08

Deci ma dispera astia cind dau meciul pe Dolce Sport. Eu apelez la varianta internet. Intru pe adresa http:www.cool-TV.net care functioneaza numai cu internet explorer. Si trebuie instalat apoi SopCast ca sa functioneze canalele TV. Dar mai este o chestie daca aveti internet de la Romtelecom sau alte retele,caci am inteles ca nu prea merge,doar cu internet de la RDS. Desi din Norvegia spre exemplu mergea perfect. Cert este ca atunci daca aveti internet de la Romtelecom intrati pe site-ul Stelei si cautati acolo vizionare online.

Hai Steauaaaaaaaaaaaa!!!!!

 

 

DECY

Empyro24.02.2014 15:15

Mai sunt cateva portaluri de streaming prin sopcast.

http://www.tvpenet.net/

http://tvronline.com/tag/TV-penet/

Nu uitati sa folositi Internet Explorer pentru sopcast.

Alex88pl24.02.2014 16:07

Myp2p.eu e un site decent pentru a vedea meciuri.

 

Referitor la meci..sper ca cei 4 in pericol de suspendare sa faca tusa azi. Altfel mi-e ca vor fi vanati de neaguita. Pardon, arbitru. Pe kapetanos nu l-am mentionat pentru ca e prea slab sa conteze.

Al3xinho24.02.2014 16:46
Ca naiba! Il da numai la DolceSport.

 

Stie cineva un link bun pt live TV la meciul asta?

 

Poti incerca http://fotbal-live.eu

DjSteve24.02.2014 17:21
www.Digi-HDSport.com- aici poti sa vezi meciul Concordia - Steaua pe mai multe surse diferite. Sopcast sau flash player, la o calitate foarte buna.
ADRIAN080824.02.2014 19:37

Putem spune ca Steaua a incheiat perioada de pregatire pentru derby cu 3 victorii in campionat ... meciurile cu Chiajna si Cluj ...

 

:)

 

 

besliud24.02.2014 23:15
Ca naiba! Il da numai la DolceSport.

 

Stie cineva un link bun pt live TV la meciul asta?

Cel mai bun link a fost prezenta la stadion! :)) A fost o atmosfera deosebita si cred ca a fost un bun antrenament inaintea meciului cu dINAMUisti! :))

Empyro24.02.2014 23:49

Atmosfera senzationala, sub euforia meciului si a atmosferei din peluza stadionului din Chiajna, nu pot spune decat ca mi-as dori enorm sa stam mai des impreuna SUD + NORD la un meci !

Multumiri tuturor stelistilor care au participat la acest meci !!! :drunk:

xray25.02.2014 01:10
Cel mai bun link a fost prezenta la stadion! :)) A fost o atmosfera deosebita si cred ca a fost un bun antrenament inaintea meciului cu dINAMUisti! :))

Sincer, imi creste inima cand vad pe site preocupari si organizari de participare la meci.

Felicitari initiatorilor!

Asta inseamna ca treptat, treptat, animozitatile interne, reale sau virtuale, care au alimentat ani de zile si absenteismul, tind sa dispara.

 

Totusi, cele 4-5 mil de stelisti nu ar incapea pe nici un stadion din lume, chiar daca am face abstractie de timp si spatiu(distanta).

Asa ca "nefericitii", frustrati de timp si distanta, trebuie sa se multumesca si cu un link. :D

xray25.02.2014 01:42

PS

Cine vrea sa (re)vada meciul. Este inregistrarea completa.

http://www.dolce-sport.ro/fotbal/fotbal-in...ce-sport-30338/

Korado25.02.2014 06:06

10-1 golaveraj in 3 meciuri,desi nu sunt echipe chiar importatnte,e bine ba,cred :ce_oameni: