La Aeroport cu totii sa strigam : "Suntem mandrii de voi!" Trebuie sa fim mandrii pentru parcursul echipei din acest an! Sa la dovedim baietilor ca avem mentalitate de invingatori. Aseara Lovin spunea ca a fost impresionat de atitudinea fanilor englezi care la 2-0 nu-si huiduiau jucatorii... si avea dreptate! Asa ar trebui sa ne comportam si noi mereu si de acum inainte cand mai vedem cate-un taran care vine pe stadion si-i injura pe jucatori sa-l trimitem usor acasa...
PENTRU Steaua/NE DAM VIATA!!!
