27.01.2014 21:49
In urma unei dezbateri, am luat decizia de a declara persona non-grata (ban permanent) userii Adrian, Moweed si Vlad/Terente (deja banat, la care se adauga si clona lui dr.vladyk Azeban).
Hotararea este irevocabila si tine de strategia si orientarea site-ului in viitor. Am sa insist sa sistati pe viitor orice referinta catre cei trei, iar vizavi de ei sa nu-si faca clone.
De asemenea va rog sa nu incepeti cu presiunile la topicul de reclamatii.
