Cine are cont pe facebook(cu siguranta sunt multi) sa se inscrie pe facebook pe Liga Ultras!
Ce este de fapt acest joc? Cititi mai departe ca sa intelegeti: Esti suporterul echipei Steaua. Tot ce trebuie sa faci e sa sustii echipa cumparand bilete la meciurile din campionat. La Player ai un salariu zilnic pe care il iei o data la 24 de ore. Biletele se cumpara dupa ce dai click sus unde este meciul, iar in stanga iti va aparea o coloana cu 4 tipuri de bilete. Daca poti, incearca sa le cumperi pe cele mai scumpe ca sa ajuti clubul sa creasca mai repede si sa cresti si tu in level. De asemenea, poti sa votezi echipa cand este propusa de manager. Poti sa joci banii ramasi in cont la pariuri, pe meciurile etapei (in meniul Betting). Si sa sustii jucatorul care-l anunta managerul, dand support pe el (la meniul Team). Poti ajuta jucatorul sa creasca o data la 6 ore, asa ca fii pe faza.
Stiu ca este doar un joc,dar nu pierzi mult timp in fata lui haideti sa fim peste dinam0 si aici!
