Asta inseamna lipsa de cominicare din partea lor nu din partea mea, asadar nu-mi poti spune ca suntem uniti nici la SUD.
Cel putin pe site-ul asta problema e cunoscuta. Cauta postarile lui lecce si o sa vezi de ce nu mai lasa nimeni din Peluza Sud comunicate/informatii pe-aici.
