FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Romania - Grecia

andrei_steaua17.11.2013 20:36

Salutari,

Am 3 bilete la Peluza Nord inelul 3 si as dori sa fac schimb cu alte 3 la Peluza Sud.

Daca este cineva interesat astept un mesaj.

Multumesc !