Draga Empyro, m-a deranjat foarte tare jocul cu Corona. Reghe nu a avut idei. Ionel Ganea a avut una si buna. Sa joace cu linia de fund cat mai sus. Si i-a reusit. Kapetanos a fost prins constant in offside, Tanase a avut o singura ocazie buna de gol si a irosit-o... si sa nu mai spun ca apararea in trei fundasi centrali a fost falimentara. Georgevski si Latovlevici au fost opriti sa zburde pe cele doua extreme. A fost un mare minus. In plus jucatorii Coronei au depus un mare efort sa ne stopeze. Si au reusit.
In tot acest timp Dinamo, o echipa incropita din jucatori de mana a doua, a inceput sa fie tot mai buna in campionat. Doamne fereste sa o intalnim in Cupa, ca nu stiu pe unde scoatem camasa.
Si nu a fost numai meciul asta, Empyro. Steaua a pierdut din viteza debordanda in care juca in sezonul trecut.
