Gigi sa-si muste limba cand mai vrea sa vorbeasca rau de rapidisti cum ca ei sunt comunisti si de aia i-a ajutat Dumnezeu pe stelisti sa se califice .dar macar rapidul a fost eliminata in urma a 2 meciuri de egalitate si dupa un joc excelent pe cand Steaua a avut un joc deplorabil,practic si-au batut joc de parcursul acesta european
sa mai termine cu declaratii gen ca el merge la meci ca la spectacol si cu declaratiile despre Dumnezeu si vezi doamne,daca tinea la oamenii saraci nu-i pasa de bani si nu dadea drept de televizare RTV ci TVR ca sa vada si ei saracii meciurile.Coincidenta insa sau nu, dar in majoritatea cazurilor cand Rapid sau Steaua jucau pe tvr 1 in Cupa UEFA pierdeau ,iarasi ironia sortii.
Oare cine-l mai suporta pe Jiji asta? :x
