fratilor, nu va suparati, am o intrebare!
CATI ANI AVETI?
ce atmosfera a fost aseara de v-a placut asa mult?
sudul a fost in media obisnuita, adica au cantat tot meciul, s-au auzit foarte bine.. nici nu e greu atat timp cat stau uniti si canta toti
nordul la pamant ...de fapt nici la pamant nu mai este, a ajuns la 2 metri..PENIBIL! nu m-am gandit si nu mi-am imaginat vreodata ca pot ajunge atat de jos. Au ajuns ""ultrasii"" din nord sa plece cu 5 minute inainte de terminarea meciului ""sa nu prinda aglomeratia de pe scari""...........................................................................
..........
HALAL ATMOSFERA! cea mai smechera
)))
care este atmosfera aia de care vb.? am vazut sute de meciuri pe stadion cu atmosfera de n ori mai tare ca aia de aseara.