Ocaziile se razbuna in fotbal si o sa ni se intample acelasi lucru de o mie de ori daca nu ne indreptam greselile:
- preluari in care mingea sare din jucatori ca din coltul mesei
- oprirea fazelor de contraatac cu o pasa sau mai multe in spate
- gresirea a 90% din pasele decisive
- lipsa suturilor de la distanta
- lipsa patrunderilor prin centru cu driblinguri
- mentalitatea romaneasca de a baga "autobaza" in poarta dupa ce ai marcat
- lipsa concentrarii in fata portii
Apararea a facut tot ce a putut, jucatorii ofensivi trebuiau sa duca scorul la 2, 3-0 macar.
Nu stiu ce mai cauta Popa in primul 11, il baga doar ca sa ne faca nervi ?
Credeam ca s singurul care a vazut la fel.
Nr de pase gresite ca in meciul de aseara din partea romanilor nu a mai vazut Liga asta si nici nu o sa mai vada.
Sa l scoti vinovat pe macedonean pentru golul de aseara e cireasa de pe tort.
Steaua asta a jucat aproximativ, pase aproximativ bune, suturi aproximativ bune, etc, exceptie facand Gardos si Szukala, si Stanciu in prima repriza, din 11.
Popa........pe langa toate prostiile facute in a doua repriza e vinovatul principal pentru glolul primit, de la el a plecat faza, dar toti tac malc si dua in Georgievski.
