FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

AIUREA

spre_2427.04.2006 23:12

MA SIMT PREA RAUI CA SA DORM ! CARE VREA SA STEA CU MN PE MESS PLS SA DEA UN PM CU ID LUI ! scz adminlor si moderatorilor daka am gresit cu topicul :|

hector27.04.2006 23:19

bah nici eu nu pot dormi, bag [...] in ea viata

 

Editat. Moderatorii

Katau28.04.2006 00:21

beau pana ma ia somnu :( ...

Vladinho28.04.2006 12:33

Am visat ca sa calificat Steaua....eram sigur ca asa o sa se intample :D