27.04.2006 23:12
MA SIMT PREA RAUI CA SA DORM ! CARE VREA SA STEA CU MN PE MESS PLS SA DEA UN PM CU ID LUI ! scz adminlor si moderatorilor daka am gresit cu topicul ![]()
MA SIMT PREA RAUI CA SA DORM ! CARE VREA SA STEA CU MN PE MESS PLS SA DEA UN PM CU ID LUI ! scz adminlor si moderatorilor daka am gresit cu topicul ![]()
bah nici eu nu pot dormi, bag [...] in ea viata
Editat. Moderatorii
beau pana ma ia somnu
...
Am visat ca sa calificat Steaua....eram sigur ca asa o sa se intample ![]()