Oamenii ca Tanase, Cristea, Piovaccari si-au primit banii, pentru ca ii forwardeaza la cine trebuie. Cei ca Latovlevici, Filip sau Parvulescu sunt in stand by si vor fi asa pana cand isi amintesc cei de acolo ca mai au nevoie de ei. Nu stiu de ce mai avem discutii din astea cand deja e un lucru cunoscut faptul ca acele prime promise nu au fost date. Si nici nu vor fi date.
Ce echipa profesionista isi ameninta capitanul ca, daca nu semneaza prelungirea contractului, nu primeste prima promisa? Bourceanu nu cred ca a amenintat ca, daca nu primeste cei 200 de mii de euro inainte de meci, nu intra pe teren.
