FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Viitorul 4-0 (2-0)

«12»
Adrian19.10.2013 09:30

Oamenii ca Tanase, Cristea, Piovaccari si-au primit banii, pentru ca ii forwardeaza la cine trebuie. Cei ca Latovlevici, Filip sau Parvulescu sunt in stand by si vor fi asa pana cand isi amintesc cei de acolo ca mai au nevoie de ei. Nu stiu de ce mai avem discutii din astea cand deja e un lucru cunoscut faptul ca acele prime promise nu au fost date. Si nici nu vor fi date.

 

Ce echipa profesionista isi ameninta capitanul ca, daca nu semneaza prelungirea contractului, nu primeste prima promisa? Bourceanu nu cred ca a amenintat ca, daca nu primeste cei 200 de mii de euro inainte de meci, nu intra pe teren.

Tip19.10.2013 11:39
Stai linistit ca Bourceanu o sa plece, ca nu isi mai prelungeste contractul cu Steaua. Deci o sa ti se indeplineasca visul. In alta ordine de idei, probabil ca de slab ce era a ajuns capitan la Steaua.

 

Pana aici s-a ajuns. V-a luat reghe mintile la toti. Ca sa il pupati acum in fund, ati ajuns sa dati in jucatorii care l-au facut campion, din nimic, ca el asta era inainte sa vina la Steaua.

 

 

N-am niciun vis pentru ca nu am treaba cu fotbalul romanesc.Doar ma amuz de ce mai apare pe unele forum-uri. :thumbsup:

SteauaToronto19.10.2013 12:10
Oamenii ca Tanase, Cristea, Piovaccari si-au primit banii, pentru ca ii forwardeaza la cine trebuie. Cei ca Latovlevici, Filip sau Parvulescu sunt in stand by si vor fi asa pana cand isi amintesc cei de acolo ca mai au nevoie de ei. Nu stiu de ce mai avem discutii din astea cand deja e un lucru cunoscut faptul ca acele prime promise nu au fost date. Si nici nu vor fi date.

 

Ce echipa profesionista isi ameninta capitanul ca, daca nu semneaza prelungirea contractului, nu primeste prima promisa? Bourceanu nu cred ca a amenintat ca, daca nu primeste cei 200 de mii de euro inainte de meci, nu intra pe teren.

 

Dar de unde ai informatiile astea ?

 

Toate primele au fost date toata presa a scris despre asta dar eu serios vreau sa stiu de unde ai tu informatiile astea ? Ai pe cineva in interiorul clubului ? :))

«12»