FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand tricou si Fular

jvic27.04.2006 21:43

Sunt din Iasi si vand tricou(Radoi) si fular Steaua. pret:500.000 neg.

cei interesati sa-mi scrie la j***@***.

bodanelu28.04.2006 06:55

si s-a mai dus un pseudostelist!

Katau29.04.2006 17:20

lool....si dupa meciu pierdut la boro stai sa vezi cati isi vand tricourile si fularele......cica suporteri.

Madeleine01.05.2006 11:14

Pierdut suporter de conjunctura. Nici o paguba. Il declar nul.

Agy_2302.05.2006 19:30

Ma, asa sunt moldovenii , au nevoie de bani ca nu mai au de baut si de fumat . offfffff

Motanu D02.05.2006 19:32
Ma, asa sunt moldovenii , au nevoie de bani ca nu mai au de baut si de fumat . offfffff

 

Alte comentarii in afara de chestii dintr-astea stupide nu poti sa faci ?! :evil: :evil: :evil:

 

Intr-adevar, omul e doar un suporter de ocazie. Dar de aici si pana la a generaliza... :evil: :evil: :evil:

radooku_steaua02.05.2006 19:58

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: offf motanel te-a suparat ese imbecil? lasa mey k stim cu toti k tu esti fan adevarat.. si stim k mai sunt si exceptii de moldoveni :D:D:D:D:D oricum si mie mi se pare cam prostesc sa dai anuntz pe site cu Steaua ca vinzi fular... forza Steaua

radooku_steaua03.05.2006 06:44

se pare ca cineva a fost suparat de afirmatia mea... oricum nu vad unde am gresit... am zis k motanel e un suporter adevarat atata tot... dar se pare ca adminul site-ului m-a facut magar pentru afirmatia mea si mi-a zis sa imi cer scuze... cu ocazia asta motane daca te-am jignit sry...