FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Regulament

«12»
clausblaus03.10.2013 12:51
Nu este inca in vigoare, in linii mari ne serveste noua ca idei diriguitoare, dar inca mai avem anumite lucruri de pus la punct.

Voi actualiza cu ultimele noutati. Si va vom anunta din timp, atunci cand va intra in vigoare.

 

Initial era anuntat ca intrat in vigoare din 29/09/2013,zi in care am si pus cateva intrebari legate de acest nou regulament.Raspuns nu am primit.

Acum tu ne anunti ca nu este in vigoare,dupa ce ai editat postarea lui Choli referitor la data cand deja ar fi trebuit aplicat regulamentul.Nu prea sunteti pe aceeasi lungime de unda si va cam sare mustarul cand vi se atrage atentia.

Poate pana la urma hotarati o data la care am putea sti cu exactitate pe baza carui regulament suntem "judecati"!

Empyro03.10.2013 12:56

Am facut niste modificari importante. E firesc sa facem publica varianta noua si abia apoi sa intre in vigoare.

clausblaus03.10.2013 13:06

In cazul asta Empyro,sterge topicul,pune lucrurile la punct si prezinta noul regulament in momentul in care se decide forma finala.Nu e mai simplu asa?

«12»