FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vand tricou Barcelona, de la finala din 1986 cu Steaua.

bogdanbog17.09.2013 13:16

Detaliile se pot observa in poze. Tricoul este original si in stare perfecta. Nu i-am stabilit un pret. Astept oferte. Multumesc.

CYMERA_20130803_141159.jpg

CYMERA_20130803_141112.jpg

CYMERA_20130803_140856.jpg