FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pentru fanii Steaua !!!

wdmedia27.04.2006 18:56
Pentru toti fanii Steaua accesati linkul http://www.wd-media.com/wdm/index.php?ro_watch si descarca ceasurile GRATUITE personalizate cu SIGLA SI IMNUL Steaua :lol:
Motanu D27.04.2006 19:00

Mersi de link ! :wink:

Un moderator sa mute threadul asta la reclame !

codrutaandreea27.04.2006 19:19

CE TREBUIE SA SCRIU PT A VEDEA SI EU MECIUL PE NET

AM SCRIS NUCK-UL SI NU STIU CE SA SCRIU DUOPA ACEEA

Motanu D27.04.2006 19:23
CE TREBUIE SA SCRIU PT A VEDEA SI EU MECIUL PE NET

AM SCRIS NUCK-UL SI NU STIU CE SA SCRIU DUOPA ACEEA

Vezi aici !

http://members.home.nl/boberius/Matches/match1.htm

codrutaandreea27.04.2006 19:51

pe prima pagina din site este scris live boro-Steaua. dupoa ce intru imi cere nick-ul . apoi imi scrie tribuna si jos este un loc unde trebuie sa scriu ceva. nu stiu ce

cine stie sa-mi spuna si mie pls

wdmedia27.04.2006 22:13

Daca vreti ceasuri personalizate dupa gustul fiecaruia nu ezitati ... contactati-ma

 

intra pe http://www.wd-media.com/wdm/index.php?ro_watch

 

vizioneaza aceste ceasuri daca iti plac le poti descarca daca nu comanda unul pe placul tau.

spre_2427.04.2006 23:18

pai si cum le instalez...sau unde se pun astea? :o

wdmedia28.04.2006 10:13

le descarci si le pui in site sub forma de swf sau le pui pe descktop si le folosesti acolo

***alex***28.04.2006 19:07

Am downloadat unul dintre ceasuri, dar nu pot sa deschid fisierul din arhiva, cu ce program merge???

wdmedia28.04.2006 20:48

fisierul este tip swf (fisier flash) in cazul in care nu ai flash player il poti deschide cu internet explorer sau cu orice alt browser.

 

Dar ca sa fie mai usor pt toti am sa fac sa fie fisier executabil care il poti folosi pe desktop ca o aplicatie. acolo veti gasi doua arhive cu 3 ceasuri 1 cu muzica si 2 fara muzica in format executabil doar dati dublu clik pe el dupa ce deschideti arhivele si va functiona.

:D

intra aici si descarca arhivele

 

http://wd-media.com/wdm/index.php?ro_watch

 

Daca sunt doritori care vor ceasurile sa fie integrate in header la site-urile personale ma pot contacta ...

:roll:

wdmedia28.04.2006 23:03

Concurs de web design - creaza 2 template-uri in format psd sau flash cu tema Turism si una cu tema Matrimoniale si poti castiga unul din cele

4 jocuri originale pentru PC puse in concurs.

 

Concursul se deruleaza pe perioada 29.04.2006 - 25.06.2006.

pentru mai multe detalii intra la:

http://wd-media.com/wdm/index.php?ro_concurs

 

si afla cum poti intra in concurs si care este regulamentul.

 

BAFTA si asteptam idei :idea: originale :roll: ...

Dragoshel17.01.2007 15:01

Si pe forum cum il pun?

M@rmota17.01.2007 15:21

:lol: ce sa mai pui ca a fost pe 2006!