Din cate am inteles, Wesley va juca la Steaua in acest sezon.
Brazilianul va juca la Steaua doar un singur sezon. A venit pentru 300 de mii de euro primiti la semnatura si inca 300 de mii salariul pe acest an. Deci o investitie de 600 de mii de euro din partea Stelei.
El va avea o concurenta serioasa pentru postul de mijlocas ofensiv/varf retras. Se va bate cu Stanciu, Iancu, Radut si Cristea.
Cum comentati?
