Mihai Stoica: "Plecam daca ne elimina Rapidul"
Managerul general al Stelei, Mihai Stoica, a dezvaluit aseara la TVR 1 ca nu ar mai fi continuat la Steaua în cazul în care Rapidul i-ar fi eliminat pe ros-albastri în sferturile Cupei UEFA.
"Nu cred ca mai ramîneam la Steaua în cazul în care pierdeam în fata Rapidului. Vorbesc foarte serios, nu spun doar asa ca sa ma aflu în treaba, a spus MM.
Ce parere aveti de cei de la gsp ?
