FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Eurovision 2006

ann26.04.2006 23:28

Ce melodie credeti ca va castiga Eurovisionul de anul acesta?De pe link-ul urmator puteti asculta si downloada usor toate melodiile.

http://www.ecgermany.de/startseite.htm

I.N.Money27.04.2006 11:53

Traistariu !!! 8)

gabriela01.05.2006 22:51

N-are nici o sansa Traistariu sa castige si, de fapt, Romania nu prea poate sa castige indiferent de cat de buni sunt reprezentantii nostri. Poate face totusi un rezultat bun. Ii urez succes!!!

nimeni_7004.05.2006 18:22

Nu imi place deloc de Traistariu. Nu stiu cine va castiga.

ManiaCU04.05.2006 18:36

Traistariu e daramat rau :lol: oricum e mai bine ca a ajuns el in finala ... decat terminatii aia de la Akcent care chiar nu aveau nici o treaba :) Nu cred ca vom obtine un loc asa bun ca cel de anul trecut :roll:

gabriela04.05.2006 19:14

Eu cred ca nici nu se pune problema sa obtina un loc la fel de bun ca anul trecut, dar cred ca asa cat de cat sanse la un loc convenabil.

Mirel_Radoi04.05.2006 20:52

Nu cred ca avem sanse prea mari.

antonika04.05.2006 21:38

dar nu participa si Parazitii cu Bad Joke.. ca asa cred cam avea mai multe sanse.... decat cu oricine alt artist