Ce melodie credeti ca va castiga Eurovisionul de anul acesta?De pe link-ul urmator puteti asculta si downloada usor toate melodiile.
Ce melodie credeti ca va castiga Eurovisionul de anul acesta?De pe link-ul urmator puteti asculta si downloada usor toate melodiile.
Traistariu !!! 8)
N-are nici o sansa Traistariu sa castige si, de fapt, Romania nu prea poate sa castige indiferent de cat de buni sunt reprezentantii nostri. Poate face totusi un rezultat bun. Ii urez succes!!!
Nu imi place deloc de Traistariu. Nu stiu cine va castiga.
Traistariu e daramat rau :lol: oricum e mai bine ca a ajuns el in finala ... decat terminatii aia de la Akcent care chiar nu aveau nici o treaba
Nu cred ca vom obtine un loc asa bun ca cel de anul trecut :roll:
Eu cred ca nici nu se pune problema sa obtina un loc la fel de bun ca anul trecut, dar cred ca asa cat de cat sanse la un loc convenabil.
Nu cred ca avem sanse prea mari.
dar nu participa si Parazitii cu Bad Joke.. ca asa cred cam avea mai multe sanse.... decat cu oricine alt artist