Am pus acest topic pentru aceia care nu prea au cunostinte in domeniu,si nici prea mult talent la desen :lol:
1.alegeti imaginea/desenul si printati`l pe mai multe foi k sa iasa in marimea dorita ->
2.fixati materialul pe desenul printat(va trebuie un material relativ subtire k sa se vada prin el),si dupaia copiati desenul cu un marker/pix
3.peste schita facuta cu markeru/pix dati cu vopsea (vopsea la cutie si pensula subtire)
4.Fundalul il puteti da folsind spreiuri cu vopsea(faceti sablon din niste cartoane,k sa fie mai usor)
5.folositi atza si ac pentru a coase marginile steagului,infigetzi betzele si gata steagu (eu nul`am cusut inca :lol: )
Sper k acest topic va fi de ajutor pt cei care sunt incepatori. :twisted:
P.S. steagu va fi maine pe stadion :lol:





