FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ce melodie e pe stadion ?!

metalys23.08.2013 05:24

Am fost la meciurile cu Tibilissi si cu Legia, si cand intra Steaua pe teren canta o melodie ,doar instrumental,si ma tot chinui sa o gasesc,daca stie cineva care e. Ms

Imi cer scuze pt post dublu,mi`a dat browseru eroare si am crezut ca nu s-a postat

 

ADRIAN080823.08.2013 05:54
Am fost la meciurile cu Tibilissi si cu Legia, si cand intra Steaua pe teren canta o melodie ,doar instrumental,si ma tot chinui sa o gasesc,daca stie cineva care e. Ms

Imi cer scuze pt post dublu,mi`a dat browseru eroare si am crezut ca nu s-a postat

 

 

Two Steps From Hell - Protectors of the Earth

 

ADRIAN080823.08.2013 06:05

iar aceasta este melodia pusa atunci cand Steaua inscrie goluri .... pe care o dorim sa o ascultam de cat mai multe ori la fiecare meci ...

 

 

Zombie Nation - Kernkraft 400

metalys25.08.2013 20:59

Asa,in sfarsit, Merci

metalys29.08.2013 17:42

Am urmarit rezumatele play off din CL si din cate imi amintesc Austria wiena au aceiasi melodie cand dau gol Zombie Nation - Kernkraft 400 .. in meciu cu Dinamo zagreb