Am fost la meciurile cu Tibilissi si cu Legia, si cand intra Steaua pe teren canta o melodie ,doar instrumental,si ma tot chinui sa o gasesc,daca stie cineva care e. Ms
Imi cer scuze pt post dublu,mi`a dat browseru eroare si am crezut ca nu s-a postat
