26.04.2006 07:44
Ati auzit aduce Becali pe Scooter sa cante daca se califica Steaua in finala????????
Ce fain ar fi.
Ati auzit aduce Becali pe Scooter sa cante daca se califica Steaua in finala????????
Ce fain ar fi.
uitate si tu mai atent prin forum, si nu mai deschide topicuri aiurea
scooter o sa cante la Bucuresti la arenele romane pe 12 mai sau cam asa ceva. nu are legatura cu Steaua concertul lu scooter.