FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

VINE SCOOTER ?????

jasonx26.04.2006 07:44

Ati auzit aduce Becali pe Scooter sa cante daca se califica Steaua in finala????????

Ce fain ar fi.

antonika26.04.2006 07:46

uitate si tu mai atent prin forum, si nu mai deschide topicuri aiurea

bijoux_bz26.04.2006 08:09

scooter o sa cante la Bucuresti la arenele romane pe 12 mai sau cam asa ceva. nu are legatura cu Steaua concertul lu scooter.