Cine stie un site de unde sa downloadez skinul pentru messenger cu Steaua?Eu am intrat odata si mi l-am pus.E superb!E ros_albastru!
Stie cineva?
Cine stie un site de unde sa downloadez skinul pentru messenger cu Steaua?Eu am intrat odata si mi l-am pus.E superb!E ros_albastru!
Stie cineva?
mda, si cum il instalezi, unde il copiezi?
cum il faci sa mearga?
Uite cum:
dezarhivezi acel fisier in C:Program FilesYahoo!SharedGraphics
Apoi in mess vezi la Messenger->Preferences->Appeareance-> Cahnge skin si de acolo selectezi Steaua
VEZI CA DOAR LOCATIA 2 MERGE !!!
Totusi, tre` sa recunosc ca am vazut skinuri mai bune ! :roll:
asa se face.Multumesc!
nah...e cam nasol skinu...zici k e Messenger din anii 90 :lol:
mda, l-am facut da' nu stiu cum sa zic, E NASPA RAU!
mie nu imi merge sa il desarhivez.Nu trebuie cu winzip?
Si oricum era un site asemanator cu www.steauafc.go.ro
Defapt este exact ca el numai ca are si skinu.E super marfa.Ros-albastru.COOL DE TOT.
Uite cum:
dezarhivezi acel fisier in C:Program FilesYahoo!SharedGraphics
Apoi in mess vezi la Messenger->Preferences->Appeareance-> Cahnge skin si de acolo selectezi Steaua
VEZI CA DOAR LOCATIA 2 MERGE !!!
Totusi, tre` sa recunosc ca am vazut skinuri mai bune ! :roll:
Am eu un skin pentru mess mult mai frumos... contac me la @@@@
si vi`l dau
Cine stie un site de unde sa downloadez skinul pentru messenger cu Steaua?Eu am intrat odata si mi l-am pus.E superb!E ros_albastru!
Stie cineva?
BOGDAN_POLLO ... da add si iti dau un marfa..nu ala care e pe site`u Stelei:D
numa 2 skinuri cu Steaua are toata lumea pentru. ym ? cine are ceva skinuri mai frumoase , nu neaparat cu Steaua .. sa puna un link sa imi iau si eu ca imi trebe ![]()
frumoase skinuri ![]()
Da tema pentru windous cu Steaua ..... nu are nimeni ?? ![]()
LE : Sau pentru alte programe ?? ![]()