FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Skin cu Steaua pentru messenger

Mirel_Radoi25.04.2006 17:05

Cine stie un site de unde sa downloadez skinul pentru messenger cu Steaua?Eu am intrat odata si mi l-am pus.E superb!E ros_albastru!

 

Stie cineva?

Katau25.04.2006 17:54
axl2325.04.2006 18:22

mda, si cum il instalezi, unde il copiezi?

cum il faci sa mearga?

Motanu D25.04.2006 18:38

Uite cum:

 

dezarhivezi acel fisier in C:Program FilesYahoo!SharedGraphics

 

Apoi in mess vezi la Messenger->Preferences->Appeareance-> Cahnge skin si de acolo selectezi Steaua

 

VEZI CA DOAR LOCATIA 2 MERGE !!!

 

Totusi, tre` sa recunosc ca am vazut skinuri mai bune ! :roll:

Mirel_Radoi25.04.2006 18:41

asa se face.Multumesc!

DTP-Ludacris25.04.2006 18:52

nah...e cam nasol skinu...zici k e Messenger din anii 90 :lol:

axl2326.04.2006 14:13

mda, l-am facut da' nu stiu cum sa zic, E NASPA RAU!

Mirel_Radoi26.04.2006 14:55

mie nu imi merge sa il desarhivez.Nu trebuie cu winzip?

 

Si oricum era un site asemanator cu www.steauafc.go.ro

 

Defapt este exact ca el numai ca are si skinu.E super marfa.Ros-albastru.COOL DE TOT.

Polo0215.12.2007 08:14
Uite cum:

 

dezarhivezi acel fisier in C:Program FilesYahoo!SharedGraphics

 

Apoi in mess vezi la Messenger->Preferences->Appeareance-> Cahnge skin si de acolo selectezi Steaua

 

VEZI CA DOAR LOCATIA 2 MERGE !!!

 

Totusi, tre` sa recunosc ca am vazut skinuri mai bune ! :roll:

 

Am eu un skin pentru mess mult mai frumos... contac me la @@@@:D si vi`l dau

Polo0215.12.2007 14:07
Cine stie un site de unde sa downloadez skinul pentru messenger cu Steaua?Eu am intrat odata si mi l-am pus.E superb!E ros_albastru!

 

Stie cineva?

 

BOGDAN_POLLO ... da add si iti dau un marfa..nu ala care e pe site`u Stelei:D

cRiss4Steaua16.12.2007 21:30

numa 2 skinuri cu Steaua are toata lumea pentru. ym ? cine are ceva skinuri mai frumoase , nu neaparat cu Steaua .. sa puna un link sa imi iau si eu ca imi trebe :|

heroina24.02.2008 17:14

frumoase skinuri :P

micutZu' Deni24.02.2008 21:45

Da tema pentru windous cu Steaua ..... nu are nimeni ?? :unsure:

 

 

LE : Sau pentru alte programe ?? :D