14.08.2013 16:50
Va invit aici sa postati poze de concediu, daca nu sunteti comfortabili sa aveti poze cu fata puteti sa folosesti photoshop sa o acoperiti. Multumesc.
Concediul meu a fost unul local si a fost devreme prin aprilie cand la cascada Niagara era inca ceva zapada
)):
Poza cu bunica (care a vizitat pentru 1 luna) - P.S. Imbracat cu vesta NORD ![]()






