FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Suporterii Stelisti in vacanta

SteauaToronto14.08.2013 16:50

Va invit aici sa postati poze de concediu, daca nu sunteti comfortabili sa aveti poze cu fata puteti sa folosesti photoshop sa o acoperiti. Multumesc.

 

Concediul meu a fost unul local si a fost devreme prin aprilie cand la cascada Niagara era inca ceva zapada :)))):

 

 

Poza cu bunica (care a vizitat pentru 1 luna) - P.S. Imbracat cu vesta NORD :D

 

3_20.jpg

drvladyk14.08.2013 18:14

.

IMG_1521.JPG

IMG_1813.JPG

291771_275801052446811_3634957_n.jpg

296932_275656349127948_5769562_n.jpg

309306_275801145780135_5516547_n.jpg