As vrea sa fac un topic despre tot ce va amintiti despre Steaua din copilarie.
De exemplu eu imi amintesc cum prin 86-87 toata lumea isi vopsea treningul cu numarul 9 pe spate, numarul lui Piturca. Nu am sa uit niciodata golurile din meciul cu Anderlecht, cand baga pumnii prin plasa portii.
Sau golul lui Hagi din Finala de Supercupa Europei. Ori pe Laca, Balint sau Belo.
Ghencea in peluza unde mergeai cu sacul de confetti facute din caietele de la scoala...
Si multe alte amintiri
